Založiť webovú stránku alebo eShop

škola

 

V zariadení sa nachádza základná škola a špeciálna základná škola. Máme šesť tried ZŠ a jednu triedu ŠZŠ.

O výchovno-vzdelávací proces sa starajú títo páni učitelia:

Mgr. Gabriel Bodnár - riaditeľ  RC Čerenčany
PaedDr. Eva Sivoková - zástupca riaditeľa

Mgr. Ján Kurák               
Mgr.
Anton Kišška     
Mgr. Darina Porubiaková
Mgr. Miroslav Gregorec
Mgr. Jana Lepišová
Mgr. Dávid Valušiak
Ing.  Ondrej Václavík
Mgr. Miroslav Synak
Bc.   Andrea Šerešová - asist. uč.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------               
Školský rok 2010/2011
                                                                                                   na začiatok ⇒
jún 2011
 
Najlepší žiaci za prospech a správanie
5. ročník ZŠ
                                        6. ročník ZŠ
7. ročník ZŠ
                                                      8. ročník ZŠ
9. ročník ZŠ
                                                          5. - 6. ročník ŠZŠ
7. - 8. ročník ŠZŠ
                                                               
                                                     9. ročník ŠZŠ
                                                                                                na začiatok ⇒
február 2011
6. ročník ZŠ
 
                                    7. ročník ZŠ
 
             8. ročník ZŠ
 
 
5. a 9. ročník ZŠ
 
                                    5.-6. ročník ŠZŠ

                    7.-8. ročník ŠZŠ

9. ročník ŠZŠ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           na začiatok ⇒     

jún 2010       

                            6.ročník ZŠ

7. ročník ZŠ

                                                                                                             8.ročník ZŠ

5. a 9. ročník

                                                                            5.,6. a 9. ročník ŠZŠ

                                                                                                       7. ročník ŠZŠ

 

                                                                              8. ročník ŠZŠ

 

 

 november 2009  

Základná škola

 6. ročník
 Triedny učiteľ: Mgr. Pavol Hedvigy
 

image

 7. ročník

Triedna učiteľka: Mgr. Darina Porubiaková

image

8. ročník

Triedny učiteľ: Mgr. Anton Kišška

image

5. a 9. ročník

Triedna učiteľka: PaedDr. Eva Sivoková

image

Špeciálna základná škola

 5. 6. a 9. ročník

Triedna učiteľka: Ing Ondrej Václavík

image

7. ročník

Triedna učiteľka: Mgr. Jana Lepišová

image

8.ročník

Triedny učiteľ: Mgr. Emil Réti

image

Školský rok 2008/2009

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              na začiatok ⇒

jún 2009

 

image

image

 image

image

 image

 image

 2. september 2008

image

Príhovor pána riaditeľa

image

imageimageimageimage


Základná škola

5. a 9. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Pavol Hedvigy
image


Richard Goral,Ruženka Bartošová, Tomáš Chovaniak, Eugen Baláž



6. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Darina Porubiaková
image


Marek Konečný, Karol Duong, Romana Salayová, Patrik Salay, Patrik Kováčik



7. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Anton Kišška
image


Elemér Rácz, Eduard Vass, Nikolas Boldi, Ivan Uličný, Jozef Berky, Simon Kalčík, Metod Gašper



8. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Eva Sivoková
image


Mário Danihel, Patrik Strhársky, Veronika Siposova, Žaneta Polhošová, Mojmír Tóth, Róbert Gažík
 
Špeciálna základná škola

5. a 6. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Jana Lepišová

 
image
Pavol Sztojka, Kristián Stefanides, Ladislava Oláhová, Janko Oláh , Marcel Prieložný, Daniel Oláh



7. a 8. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Emil Réti
image


Dušan Najmajer, Maroš Horváth, Vierka Miklošová, Alexander Baláž
Peter Deleman, Kristián Horváth, Arnold Berky



9. ročník
Triedny učiteľ: Ing. Ondrej Václavík
image
 
Peter Bobák, Karol Paljas, Andrea Stropková, Róbert Bulík, Roman Ferko, Štefan Gábriš
Jozef Gašpar, Miroslav Chovaniak, Nora Kaločajová, Svetlana Ramáčová, Jaroslav Farkaš

 

Školský rok 2007/2008

 ZŠ navštevuje 36 žiakov, z toho 9 dievčat.                                                                                                                         na začiatok ⇒
ŠZŠ navštevuje 32 žiakov, z toho 7 dievčat.

 Základná škola

6. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Anton Kišška

1. Ján Bartoš
2. Nikolas Boldi
3. Vladimír Čonka
4. Metod Gašper
5. Simon Kalčík
6. Maroš Kokles
7. Tomáš Mišík
8. Martin Mujkoš
9. Elemér Rácz
10. Ivan Uličný
11. Eduard Vass

7. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Evka Sivoková
 

1. Mário Danihel
2. Frederik Fazekaš
3. Róbert Gažík
4. Peter Oláh
5. Žaneta Polhošová
6. Patrik Strhársky
7. Veronika Síposová

8. Nikola Amrichová

 


8. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Ľubomír Keľo

1. Ružena Bartošová
2. Lucia Bielichová
3. Michal Červený
4. Tomáš Chovaniak
5. Martin Káčer
6. Ján Kišon
7. David Kuman
8. Michaela Neupauerová
9. Ferenc Ollos
10. Ján Pokoš
11. Rudolf Šana
12. Dana Vavreková

5. a 9. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Darinka Porubiaková

1. Patrik Salay
2. Michal Duda
3. Marek Konečný
4. Karol Duong
5. Sabína Reváková

6. Romana Salayová
 
Špeciálna základná škola

5. a 6. ročník
Triedny učiteľ: Mgr. Emil Réti

1. Ivan Adamovič
2. Róbert Baláž
3. Alexander Balázs
4. Arnold Berky
5. Kristián Horváth
6. Maroš Horváth
7. Daniel Oláh
8. Marcel Prieložný
9. Pavol Sztojka
10. Kristián Štefanides


8. ročník
Triedny učiteľ: Ing. Ondrej Václavík

1. Peter Bobák
2. Róbert Bulík
3. Jaroslav Farkaš
4. Štefan Gábriš
5. Jozef Gašpar
6. Miroslav Chovaniak
7. Nora Kaločajová
8. Lucia Medveďová
9. Karol Paljaš
10. Svetlana Ramáčová
11. Roman Ferko


7. a 9. ročník
Triedna učiteľka: Mgr. Janka Lepišová

1. Peter Deleman
2. Dávid Gábriš
3. Maroš Horváth
4. Patrik Hromádka
5. Dušan Najmajer
6. Barbora Hazuchová
7. Ivan Kováč
8. Petra Kováčová
9. Ľubomír Moravčík
10. Viera Slobodová
11. Silvia Sztojková

12. Ondrej Balog

                                                                                                                                                                                                     na začiatok ⇒

 

TOPlist
aktualizované: 13.07.2017 20:42:19